BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie išdavikus pranašus

2011-09-30  Žymos: , ,

Ši pasaka paremta tikrais įvykiais, pagal Bažnytinės istorijos šaltinius, kurie gal kam ir kelia abejonių, bet paskaitę šią istoriją, gal geriau suprasite kodėl. Taigi, čia daugiau ne pasaka, o legenda (perpasakojama, nepamirštama istorija), su interpretacijomis (savais pamąstymais), kodėl pranašus suėdė liūtai arenoje, visiems žmonėms matant. Pasaka (istorija) gan žiauroka, skirta daugiau paaugusiems vaikams, bei tiems tėvams, kurie vis dar turi religinius įsitikinimus.

Taigi, nenoriu perpasakoti visos istorijos kaip Kristų kankino ir kodėl, nes tai visiškai sugadintų mano pasakoms nuotaiką. Geriau tegu papasakoja tėvai (tėveliai) ir duoda Bibliją pasiskaityti, tiems kas jau moka skaityti. Arba tegu moko apie tai kunigai, kurie viską turėtų labai gerai išmanyti ir, manau, nemeluos.

O jeigu tęsiant temą apie pranašus, kurie išdavė Jėzų, paneigdami, kad buvo jo mokiniai ir jį pažinojo, tai viskas čia labai paprasta. Kadangi jo išsižadėjo - buvo nubausti. Ir ta bausmė gal Dievo vienintelė teisingiausia bausmė, kuri liko nesuprasta daugelio žmonių, kurie gina ne tą, ką reikia ir puola, irgi, analogiškai. Toks jau tas žmonių mąstymas. Atvirkštinis. Todėl, kad bausmė už išdavystę buvo iškreipta ir pateikta lyg žiaurus susidorojimas, kiti Bažnytinės istorijos įvykiai, irgi, buvo pateikti atitinkamai. Kaip, kad sakoma, ko prašot, tą gavot. Arba ko norėjot. Tai yra saldaus melo istorijas, kurios pateiktos lyg būtų tiesa. Dėl šio skaudaus pralaimėjimo ir pasidavimo kvailam žmonių mąstymo būdui, nukentėjo ir tolesnės kartos. Todėl vaikai ir jų tėveliai, moralas būtų toks: mąstykite patys ir, manau, nesunkiai atskirsite, kur tiesa, kur melas. Ir neišduokite tų, kurie pasakoja tiesą.

PS: Senesnius įrašus surasite visų įrašų bendrame vaizde, pabaigoje (spausdami ant nuorodos “Senesni įrašai”).

Galite spausti ir čia:

Patiko (0)

Rodyk draugams
Atgalinė nuoroda | Komentarų RSS

Rašyk komentarą:

Vardas (būtinas)

El. paštas (būtinas)

WWW

Komentaras:


     


    >----------------------------<


    META