BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pradžios knyga: SUTVĖRIMAS

2012-02-20  Žymos: , , , ,

Adomas ir...?Ši pasaka, yra paremta internetine informacija. Paveikslėlį papaišiau, nes neradau jau to, kuris buvo analogiškas. Kaip bebūtų, esmė ta pati. O šio “įvykio” istorija tokia:

Pradžioje pasaulio sutvėrimo buvo Dievas ir Adomas. Vieni du, vyrai. Ir kiti pasaulio gyviai bei augalai. Kadangi Adomas jautėsi vienišas, ir vis prašėsi pas Dievą, kad sukurtų jam ką nors, su kuo galėtų susikalbėti žmonių kalba, jam sukūrė kažką panašaus į jį. Nei moterį, nei žmogų. Kažką, ką jis turėjo gerbti ir mylėti, saugoti ir ginti, kalbėti apie viską, ką tik panorėjęs. Kas jam beliko. Bandė ir kalbėtis, ir ginti nuo kitų gyvių, nes visi matydami, kad tai kažkokia Dievo klaida, mušė ir niekino tą keistą sutvėrimą, nei tai moterį, nei dar ką. O sutvėrimas nesiskundė ir tarsi jautė malonumą, kuo daugiau buvo niekinamas. Adomas negalėjo apsikęsti to keisto gyvio ir kai tik Dievas nematydavo, irgi, darydavo tą patį, kaip ir visi kiti Rojaus gyviai. Nes kitaip su tuo keistu sutvėrimu bendrauti buvo ir neįmanoma. Dievas žiūrėjo, žiūrėjo į visa tai, bet niekaip taip ir nesuprato kame problema. Nes gi jo sukurta būtybė sakydavo, kad ji labai graži… ir protinga, visi ją gerbia, nieks neniekina.

Tokia tad šios keistos pasakos pabaiga. Kaip baigėsi būtybei ir Adomui, nieks nežino. Bet pasakojama Biblijoje, kad buvo sukurta ir Ieva. Moteris - kūno kaulas, žmona, visų gyvųjų motina ir t.t. Bet ir čia Dievas vėl padarė klaidą. Kokią ir kokia Ievos istorija ar problema, sukurkite pasaką jūs. Galite remtis internetine enciklopedija.

Susiję:
Žmonijos genealogija: ar labai artimi giminės esame?

————————–

Patiko (0)

Rodyk draugams
Atgalinė nuoroda | Komentarų RSS

Rašyk komentarą:

Vardas (būtinas)

El. paštas (būtinas)

WWW

Komentaras:


     


    >----------------------------<


    META