BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pasaka vaikams apie Hitlerį

Gyveno toks žmogus vardu Hitleris. Valstybėje pavadinimu Vokietija. Kadangi niekas gerai nesuprato, kodėl jis žudė žydus ir kaip jis sugebėjo vadovauti, žudydamas, jam Dievas davė žmoną iš genocido “muziejaus” - iš genocido aukų lavonų krūvos. Reinkarnavo jį kitu pavidalu ir prisakė su ta gyva lavoniena gyventi, kad visi suprastų, kas buvo blogo su žydais ir kitais, panašiais. Bet niekas taip ir nesuprato… Nes reinkarnavęsis Hitleris buvo neūžauga, ir negalėjo žudyti tos senos bobos, kuri jam kasdien ėdė nervus. Tik visaip žemino ją, nes ji neturėjo nei savigarbos, nei padorumo ir buvo ryškiai “kvankšt”. Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Pasaka apie Steve Jobsą (iš serijos siaubiakai)

2012-09-14  Žymos: , , , ,

Gyveno sau Steve Jobsas toks. Buvo darbštus žmogus ir turėjo nemažai pinigų, nes buvo verslo magnatas, bet jo niekas gerai nežinojo. Na, taip kaip Microsoft, sakykim. Ir vieną dieną, atėjo pas jį giltinė ir sako:
-Buvai blogas žmogus… Nors… Tiesa pasakius, nežinau gerai ką tu blogo padarei, bet gal trukdai kitam… Žodžiu, konkurencija ir t.t. Tavo Makai (Apple) velniškai brangūs, be to, tavęs niekas gerai, net ir nežino. Laikas tau miriop. Kokį gydymo būdą onkologinei ligai renkiesi?
Steve Jobsas gerai nežinojo nei apie tą ligą, nei Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Anekdotai / išmintis

2012-01-06  Žymos: , , ,

1.

Pelenė klausia veidrodėlio:

-veidrodėli, veidrodėli, pasakyk kas pasaulyje geriausias?


2.

Susitaikymas - dorybė. Skaityti toliau »

Rodyk draugams


     


    >----------------------------<


    META