BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Intro

Šiame blog’e palikau tik “pačias blogiausias” pasakas, nes ketinu, jei man tai pavyks, pasakas išleisti skaitmeninėje (ir ne tik) formoje. Kai tik viskas bus sutvarkyta, paskelbsiu nuorodas, kur bus galima mano pasakas įsigyti. Palinkėkite man sėkmės :).
O kam mano pasakos atrodo neoriginalios, skaitykite originalias. Arba skaitykite šitą (su juodu humoru).

Rodyk draugams

Pati paprasčiausia pasaulio pasaka

2013-05-23  Žymos: , , , ,

Gyveno Žemėje Adomas ir Ieva. Buvo jie abu labu laimingi, kaip ir kiti Žemės gyventojai. Bet sukūrė Dievas šėtoną. Patį bjauriausią pasaulio gyvį, kuris visus apgaudinėjo, kurstė neapykantą, skleidė blogį. Apgavo jis Adomą su Ieva, juos viskuo apkaltino, ko pasekoje prakeikė juos Dievas. O kadangi jie buvo nekalti, kentėjo visi kiti Žemės gyventojai, dėl pasaulyje įsivyravusios neteisybės, nešdami paskui tą prakeikimo dalią. Taip blogis užvaldė visą pasaulį, o Dievas pasislėpė nuo visų.

Rodyk draugams

Apie paukštį narve

2013-02-20  Žymos: , ,

Vienoje tolimoje karalystėje buvo nepaprasto grožio paukštė. Garsas apie paukštės grožį pasklido po visą pasaulį ir visi karaliai, iš įvairiausių kraštų, atvykdavo pas tolimojo krašto karalių, pamatyti paukštės. Bet, nepaisant paukštės kerinčių sparnų ir spalvų, ji nuvildavo karalius. Nes jos balse buvo liūdesys ir laisvės ilgesys. Karalius paukštę laikė narve ir kruopščiai saugojo, kadangi ji buvo brangiausias karaliaus turtas, pritraukiantis kitų karalysčių dėmesį ir paukštės jam visi baisiai pavydėjo. Karalius matė, kad paukštė nelaiminga narve, prisimindama skrydžio jausmą, bet nenorėjo jos išleisti laisvėn. Kartą, į karalystę, atvyko dailus princas ir suprasdamas paukštės nelaimę narve, nusprendė jai padėti. Slapta, kada karalius nematė, savo tarnams liepė paimti iš karaliaus narvo raktus ir išleido paukštę. Bet per tiek daugybę metų paukštės sparnai buvo nusilpę ir ji greit pavargo skrisdama. Bandė ieškoti jos išvaduotojo dailaus princo. Bet nei jo tarnų, nei princo niekur nerado. Ir nusilpusi nukrito. Princas, jausdamas nelaimę, susirūpino ir vėl įsakė tarnams grįžti ir surasti paukštę, gyvą ar mirusią. Tarnai ilgai ieškojo paukštės, bet niekur nerado. Rado tik jos mėlyną plunksną ir parnešė princui kaip paguodą. Kad mažiau liūdėtų ir pamirštų gražiąją paukštę. Bet princas jautė, kad paukštė gyva. Ir pats išvyko kelionėn jos ieškoti. Pakeliui suvargo ir pražilo. Kada buvo jau be prarandąs viltį ir pasidėjęs plunksną šalia gailėjosi, kad pražudė ir paukštę, ir save, staiga, jo nuriedėjusi skruostu ašara, atgaivino apmirusią paukštę, kuri buvo šalia apmirusi. Ji taip prabuvo toje vietoje, niekieno nepastebėta, daugiau nei keturis metus. Princas labai nustebo ir kartu nudžiugo. Parsivežė paukštę į savo karalystę, kur suteikė jai pakankamai laisvės, ir taip jie abu sau laimingai ir gražiai gyveno. Paukštė toli nenuklysdavo, o princas be reikalo nesiblaškė jos ieškodamas ir buvo ramus. Kadangi mėlynoji paukštė atsigavusi tapo dar gražesnė ir jos balsas suskambo už jūrų marių, princas tapo turtingas nuo aplinkinių karalysčių dovanų ir dėmesio. Visi buvo laimingi ir patenkinti. Svečiai džiaugėsi pamatę tokį nepaprastą grožį ir tarnai džiaugėsi, kad nereikia daugiau vargti.

Povas.

Pabandykite surasti povę.

Rodyk draugams

Pasaka vaikams apie Hitlerį

Gyveno toks žmogus vardu Hitleris. Valstybėje pavadinimu Vokietija. Kadangi niekas gerai nesuprato, kodėl jis žudė žydus ir kaip jis sugebėjo vadovauti, žudydamas, jam Dievas davė žmoną iš genocido “muziejaus” - iš genocido aukų lavonų krūvos. Reinkarnavo jį kitu pavidalu ir prisakė su ta gyva lavoniena gyventi, kad visi suprastų, kas buvo blogo su žydais ir kitais, panašiais. Bet niekas taip ir nesuprato… Nes reinkarnavęsis Hitleris buvo neūžauga, ir negalėjo žudyti tos senos bobos, kuri jam kasdien ėdė nervus. Tik visaip žemino ją, nes ji neturėjo nei savigarbos, nei padorumo ir buvo ryškiai “kvankšt”. Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Mėnulio rūmai ir jo arbata

2013-01-13  Žymos: , , ,

Buvo tokie Mėnulio rūmai. Juose virė gyvenimas. Jauni ir labai gražūs žmonės, linksminosi, dirbo, kepė duoną, virė žalią arbatą ir nesirūpino niekuo. Neturėjo vargo, kitaip sakant, mėnulio rūmuose. Gyvenimas ten visiems buvo idealus ir niekas nesiskųsdavo. Vakarais eidavo pagarbinti mėnulio ir padėkoti jam už visą suteiktą džiaugsmą, pinigus ir asmeninio gyvenimo laimę. Rinkdavosi visi grupėmis, kad būtų linksmiau ir drąsiau. Giedodavo giesmes, panašias į pagonių, ir šokdavo šokius panašius į liaudiškus. Turėjo karūnas tam tikri asmenys tuose rūmuose. Juos tituluodavo už ypatingiausius darbus. T.y. kada labiausiai pasitarnaudavo mėnuliui ir jo įvestai tvarkai. Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Gražuolių sala

2012-11-12  Žymos: ,

Informaciją ištryniau, kaip ir daugelį kitų pasakų neskelbiu.
Pasakos neskaitomos, be to, neteisingai interpretuojamos, nesuprantamos, ne tik leidykloms, bet ir vaikų literatūros darbuotojoms (-ai).

PS: nenagrinėjau kokia jų tikroji veikla ir kokios jų psichologinės problemos.

Rodyk draugams

Kaip Jėzų velnias vedžiojo po dykumą

2012-09-19  Žymos: , , , , , ,

Visi žino, kad yra tokia Biblijinė istorija, apie Jėzų, jo mokinius ir jo mirtį. Kur trumpai užsimenama, jog Jėzų velnias vedžiojo po dykumą (gundė) 40 dienų. Pagalvokime logiškai, kaip jis iš jos išsikrapštė? 40 dienų dykumoje neištvertų niekas. Joks gyvas sutvėrimas. Nebent Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Pasaka apie Gražuolę ir pabaisą

2012-08-01  Žymos: ,

Šią pasaką sukursiu, jei turėsiu dar įkvėpimo (šiaip, idėja yra) ir, jei kas nors sutiks mano pasakas pripažinti ir išleisti. Ir baigs kvailai teisintis nebūtais dalykais, kad nežino skirtumo tarp vienaragio ir Pegaso, kad mano pasakos neoriginalios ir pan. Kiek buvau pasidairyti knygynuose, kas leidžiama vaikams ir kokios šiuolaikinės pasakos, tikrai nieko gero, asmeniškai man, nesu radusi. Gal taip buvo tik tuo metu. Nežinau. Bet ar jūs rodėte bent kartą mano pasakas vaikams? Ir ką jie sakė?

Planuojamos Pasakos (tik suaugusiems): Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Kaip ragana užvaldė visą pasaulį

2012-08-01  Žymos: , , ,

Labai tingiu kurpti pasaką. Ypatingai apie raganas. Ir kadangi jų krūvos, tai gal pasekite pasakas apie raganas jūs. Va čia dar viena: Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Apie Elenytę

2012-07-19  Žymos: , ,

Gyveno Elenytė su savo pamote, kuri jos baisiai nekentė, bet mokėjo nuvaizduoti labai gerą ir rūpestingą. Kitiems atrodydavo, kad tai Elenytė bloga, pikta kaip ragana ir pan. O jos pamotė šviesiaplaukė, mėlynų akių, gera, protinga, susigaudo ir apie politiką, ir, šiaip, moka pakalbėti. Taip Elenytė buvo visų nekenčiama, o pamotė gerbiama. Skaityti toliau »

Rodyk draugams


     


    >----------------------------<


    META