BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie paukštį narve

2013-02-20  Žymos: , ,

Vienoje tolimoje karalystėje buvo nepaprasto grožio paukštė. Garsas apie paukštės grožį pasklido po visą pasaulį ir visi karaliai, iš įvairiausių kraštų, atvykdavo pas tolimojo krašto karalių, pamatyti paukštės. Bet, nepaisant paukštės kerinčių sparnų ir spalvų, ji nuvildavo karalius. Nes jos balse buvo liūdesys ir laisvės ilgesys. Karalius paukštę laikė narve ir kruopščiai saugojo, kadangi ji buvo brangiausias karaliaus turtas, pritraukiantis kitų karalysčių dėmesį ir paukštės jam visi baisiai pavydėjo. Karalius matė, kad paukštė nelaiminga narve, prisimindama skrydžio jausmą, bet nenorėjo jos išleisti laisvėn. Kartą, į karalystę, atvyko dailus princas ir suprasdamas paukštės nelaimę narve, nusprendė jai padėti. Slapta, kada karalius nematė, savo tarnams liepė paimti iš karaliaus narvo raktus ir išleido paukštę. Bet per tiek daugybę metų paukštės sparnai buvo nusilpę ir ji greit pavargo skrisdama. Bandė ieškoti jos išvaduotojo dailaus princo. Bet nei jo tarnų, nei princo niekur nerado. Ir nusilpusi nukrito. Princas, jausdamas nelaimę, susirūpino ir vėl įsakė tarnams grįžti ir surasti paukštę, gyvą ar mirusią. Tarnai ilgai ieškojo paukštės, bet niekur nerado. Rado tik jos mėlyną plunksną ir parnešė princui kaip paguodą. Kad mažiau liūdėtų ir pamirštų gražiąją paukštę. Bet princas jautė, kad paukštė gyva. Ir pats išvyko kelionėn jos ieškoti. Pakeliui suvargo ir pražilo. Kada buvo jau be prarandąs viltį ir pasidėjęs plunksną šalia gailėjosi, kad pražudė ir paukštę, ir save, staiga, jo nuriedėjusi skruostu ašara, atgaivino apmirusią paukštę, kuri buvo šalia apmirusi. Ji taip prabuvo toje vietoje, niekieno nepastebėta, daugiau nei keturis metus. Princas labai nustebo ir kartu nudžiugo. Parsivežė paukštę į savo karalystę, kur suteikė jai pakankamai laisvės, ir taip jie abu sau laimingai ir gražiai gyveno. Paukštė toli nenuklysdavo, o princas be reikalo nesiblaškė jos ieškodamas ir buvo ramus. Kadangi mėlynoji paukštė atsigavusi tapo dar gražesnė ir jos balsas suskambo už jūrų marių, princas tapo turtingas nuo aplinkinių karalysčių dovanų ir dėmesio. Visi buvo laimingi ir patenkinti. Svečiai džiaugėsi pamatę tokį nepaprastą grožį ir tarnai džiaugėsi, kad nereikia daugiau vargti.

Povas.

Pabandykite surasti povę.

Rodyk draugams

Pasaka vaikams apie Hitlerį

Gyveno toks žmogus vardu Hitleris. Valstybėje pavadinimu Vokietija. Kadangi niekas gerai nesuprato, kodėl jis žudė žydus ir kaip jis sugebėjo vadovauti, žudydamas, jam Dievas davė žmoną iš genocido “muziejaus” - iš genocido aukų lavonų krūvos. Reinkarnavo jį kitu pavidalu ir prisakė su ta gyva lavoniena gyventi, kad visi suprastų, kas buvo blogo su žydais ir kitais, panašiais. Bet niekas taip ir nesuprato… Nes reinkarnavęsis Hitleris buvo neūžauga, ir negalėjo žudyti tos senos bobos, kuri jam kasdien ėdė nervus. Tik visaip žemino ją, nes ji neturėjo nei savigarbos, nei padorumo ir buvo ryškiai “kvankšt”. Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Kaip Jėzų velnias vedžiojo po dykumą

2012-09-19  Žymos: , , , , , ,

Visi žino, kad yra tokia Biblijinė istorija, apie Jėzų, jo mokinius ir jo mirtį. Kur trumpai užsimenama, jog Jėzų velnias vedžiojo po dykumą (gundė) 40 dienų. Pagalvokime logiškai, kaip jis iš jos išsikrapštė? 40 dienų dykumoje neištvertų niekas. Joks gyvas sutvėrimas. Nebent Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Pasaka apie Steve Jobsą (iš serijos siaubiakai)

2012-09-14  Žymos: , , , ,

Gyveno sau Steve Jobsas toks. Buvo darbštus žmogus ir turėjo nemažai pinigų, nes buvo verslo magnatas, bet jo niekas gerai nežinojo. Na, taip kaip Microsoft, sakykim. Ir vieną dieną, atėjo pas jį giltinė ir sako:
-Buvai blogas žmogus… Nors… Tiesa pasakius, nežinau gerai ką tu blogo padarei, bet gal trukdai kitam… Žodžiu, konkurencija ir t.t. Tavo Makai (Apple) velniškai brangūs, be to, tavęs niekas gerai, net ir nežino. Laikas tau miriop. Kokį gydymo būdą onkologinei ligai renkiesi?
Steve Jobsas gerai nežinojo nei apie tą ligą, nei Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Apie išdavikus pranašus

2011-09-30  Žymos: , ,

Ši pasaka paremta tikrais įvykiais, pagal Bažnytinės istorijos šaltinius, kurie gal kam ir kelia abejonių, bet paskaitę šią istoriją, gal geriau suprasite kodėl. Taigi, čia daugiau ne pasaka, o legenda (perpasakojama, nepamirštama istorija), su interpretacijomis (savais pamąstymais), kodėl pranašus suėdė liūtai arenoje, visiems žmonėms matant. Pasaka (istorija) gan žiauroka, skirta daugiau paaugusiems vaikams, bei tiems tėvams, kurie vis dar turi religinius įsitikinimus. Skaityti toliau »

Rodyk draugams


     


    >----------------------------<


    META