BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie Pasaulio GROŽĮ

2012-05-31  Žymos:

Buvo tokia planeta Žemė. Iš pažiūros lyg ir visai pavykusi. Buvo joje daug įvairiausių gyvūnų, žvėrių. Stebuklais vadinamų gamtos reiškinių, kurie aprašomi storose, spalvingose knygose. Buvo daug įvairiausių žmonių. Įvairių spalvų, tautybių ir pan. Vieni buvo geri, kiti ne. Vieni buvo gražūs, kiti nelabai. Vieni buvo laimingi. Kiti ne. Vieni buvo turtingi, kiti… Kodėl nebuvo žemėje lygybės ir panašu į tai, kad ir TEISYBĖS, niekas turbūt nežinojo. O jei ir žinojo, buvo pavojinga apie tai garsiai kalbėti. Žemėje buvo kažkokia keista tvarka. Kaip gi galiu ją nupasakoti, jei ji buvo keista ir vargu ar kam suprantama. Galima, aišku, pabandyti. Na, pavyzdžiui: gražios merginos, t.y. apdovanotos idealiu kūno grožiu, pasitaikydavo gan dažnai, kad nebūdavo tokios ir iš vidaus. Ne paslaptis, kad žmonės sakydavo, jog grožis su protu nesuderinama. Ir iš ties, kartais atrodydavo, kad tas grožis apskritai… tfu. Gal geriau jau visai nereikia. PYP. Ką čia ir pasakoti.

Bet buvo ŽEMĖJE Žmonių, kurie nenorėjo pasiduoti neigiamai “gražuolių beždžionėlių” įtakai ir, vis tik, mylėjo Grožį. Patiko jiems gražios nuotraukos, gražūs veidai, gražūs pasaulio gyvūnai, gražūs gamtos vaizdai: upės, kriokliai ir visa kas buvo tarsi nepasiekiama ir per toli, bet vis tik buvo. Reikėjo tik Žemę išvalyti nuo suterštojo grožio, kuris viską ir gadino. Tik kaip tą padaryti, kada Žemės Dievas, panašu į tai, kad buvo aklas. Ir visu tuo dirbtiniu ir paviršutinišku grožiu, pats Žemę ir užteršė. Juk JIS! Kūrėjas.

Manė taip, turbūt, ne vienas protingesnis žmogus, pastebintis kas blogo vyksta. Juk niekas tiksliai visko nežinojo. Todėl kaltindavo “ką nors”. Bet, vis tik, juk negalėjo būti toks planas. Grožį paversti kažkokiu “feiku”, t.y. apsimestiniu… Turėjo būti kažkoks tam paaiškinimas. Tad apsidairykite. Ar visada gražuolės būna vertos savo grožio. Ir pabandykime nuspręsti, kur, kas ir kodėl.

Patiko (0)

Rodyk draugams
Atgalinė nuoroda | Komentarų RSS

Rašyk komentarą:

Vardas (būtinas)

El. paštas (būtinas)

WWW

Komentaras:


     


    >----------------------------<


    META