BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pasaka suaugusiems apie Adomą ir Ievą

Gyveno Rojuje Adomas ir Ieva kartu vieni du. Viskas būtų buvę gerai, bet Adomas negalėjo niekaip patenkinti Ievos. Keisdavo pozas ir susigalvodavo įvairiausių meilės žaidimų, bet Ievai vis buvo negana. Išsunkdavo Ieva visas paskutines savo vienintelio vyro jėgas ir jausdavosi lyg pradėtas valgyti vaisius, nebaigtas ir numestas šalia šiukšliadėžės. Žodžiu, kankinosi Ieva ir Adomas. Kol vieną kartą Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Pati paprasčiausia pasaulio pasaka

2013-05-23  Žymos: , , , ,

Gyveno Žemėje Adomas ir Ieva. Buvo jie abu labu laimingi, kaip ir kiti Žemės gyventojai. Bet sukūrė Dievas šėtoną. Patį bjauriausią pasaulio gyvį, kuris visus apgaudinėjo, kurstė neapykantą, skleidė blogį. Apgavo jis Adomą su Ieva, juos viskuo apkaltino, ko pasekoje prakeikė juos Dievas. O kadangi jie buvo nekalti, kentėjo visi kiti Žemės gyventojai, dėl pasaulyje įsivyravusios neteisybės, nešdami paskui tą prakeikimo dalią. Taip blogis užvaldė visą pasaulį, o Dievas pasislėpė nuo visų.

Rodyk draugams

Kaip velnias visus išmokė vadovavimo meno

2013-02-05  Žymos: , , , , , , , ,

Kaip žinia, nuo pasaulio sukūrimo pradžios egzistavo blogis. O tiksliau jei - velnias. Puolęs angelas, kuris turėjo dar nemažą pagalbininkų būrį. Bet tai Biblijinė istorija, ir tegu tai jums papasakoja kunigai. O aš geriau paseksiu pasaką, kaip nuo Žemės sukūrimo pradžios Ieva buvo nekaltai kankinama ir vis daroma atpirkimo ožiu. Ko pasekoje blogis užvaldė visą pasaulį ir tapo neįveikiamas. Nes Ievos niekas negynė. O jei ir gynė kas, tai visiems blogai baigdavosi. Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Pasaka apie Ievą

2013-02-04  Žymos: , , , ,

Ši pasaka yra svarbiausia pasaka iš visų, kur yra minima Ieva. Joje atskleista visa esmė, kodėl Ieva yra baisiausiai nemėgiama velnio ir neginama dievo. Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Kaip Jėzų velnias vedžiojo po dykumą

2012-09-19  Žymos: , , , , , ,

Visi žino, kad yra tokia Biblijinė istorija, apie Jėzų, jo mokinius ir jo mirtį. Kur trumpai užsimenama, jog Jėzų velnias vedžiojo po dykumą (gundė) 40 dienų. Pagalvokime logiškai, kaip jis iš jos išsikrapštė? 40 dienų dykumoje neištvertų niekas. Joks gyvas sutvėrimas. Nebent Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Pradžios knyga: SUTVĖRIMAS

2012-02-20  Žymos: , , , ,

Adomas ir...?Ši pasaka, yra paremta internetine informacija. Paveikslėlį papaišiau, nes neradau jau to, kuris buvo analogiškas. Kaip bebūtų, esmė ta pati. O šio “įvykio” istorija tokia: Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Apie išdavikus pranašus

2011-09-30  Žymos: , ,

Ši pasaka paremta tikrais įvykiais, pagal Bažnytinės istorijos šaltinius, kurie gal kam ir kelia abejonių, bet paskaitę šią istoriją, gal geriau suprasite kodėl. Taigi, čia daugiau ne pasaka, o legenda (perpasakojama, nepamirštama istorija), su interpretacijomis (savais pamąstymais), kodėl pranašus suėdė liūtai arenoje, visiems žmonėms matant. Pasaka (istorija) gan žiauroka, skirta daugiau paaugusiems vaikams, bei tiems tėvams, kurie vis dar turi religinius įsitikinimus. Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Pasaka apie TEO pripažinimą

2009-09-09  Žymos: ,

Kaip žinia, “TEO” yra Dievas (gr. θεος, theos “Dievas”). O Teologija, yra mokslas apie Dievą. Jei kalbant super paprastai. Bet ką gi čia galima rašyti apie Teologiją, Pasakose? Ane? Gal kada ir parašysiu, bet šiandien neturiu tam įkvėpimo. Tik jaučiau, kad yra nepatenkintas dievų miškas, dėl to, kad nerašau pasakų apie Dievą.

Rodyk draugams

Apie tai kaip žmonės žudė Saulę

2009-09-02  Žymos: , , , ,

Kartą žmonės iš pasakos apie ubabubų planetą, begyvendami nuobodžiai ir ubabubiškai, taip suubabubėjo, kad jiems ėmė trukdyti ir erzinti šviesa ir saulės spinduliai. Nes tada gerai matydavo vienas kitą ir neturėjo kur dėtis nuo savo ubabubiškumo. Ėmė jie medžioti saulę, jai grūmoti, spjaudyti, tik jos niekaip negalėjo pasiekti, ne ji buvo per aukštai Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Purvinių ubabubų planeta

2009-09-02  Žymos:

Buvo tokia ubabubų planeta, kurios gyventojai, smagindavosi savo purvus brukdami kitiems. Ir kuo labiau išprovokuodavo pyktį, kuo labiau įžeisdavo, suerzindavo tuo didesnį ubabubišką pasitenkinimą jausdavo. Tarsi vienas su kitu varžėsi, kurio purvai bjauresni ir efektyviau veikia. Jų purvai taip paplito televizijos laidose, teatre, internete, kad jau tapo neįmano apsikęsti ir atrodė, kad neįmanoma žiūrėti nei TV, nei naudotis internetu, nei apsiginti nuo brukamų purvinių bjaurių reklamų ir įvairiausių amoralybių. Pasiteisinimui dėl savo purvų, jie naudojosi socialinės žurnalistikos fotografijomis, kur buvo vertingi ir reti kadrai žiaurios tiesos, kas reikia keisti, kas kur blogai, įdomu, verčia susimąstyti ir kokios tam tikrose valstybėse vyrauja problemos. Naudojo žiaurią tiesą, kaip, Skaityti toliau »

Rodyk draugams


     


    >----------------------------<


    META